Фізкультурно - спортивний клуб "СОКІЛ"

Головна » 2017 » Березень » 20 » Свято весни в Соколівці.
15:41
Свято весни в Соколівці.

18 березня в Соколівському НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» пройшов жіночий волейбольний турнір присвячений визволенню села Соколівка від німецько-фашистських загарбників та жіночому святу 8 березня.

На спортивний майданчик вийшли команди «Вікторія» с.Соколівка та волейбольна команда Жашкова. В цікавій боротьбі пройшли чотири партії де рахунок був 2:2, але в заключній п’ятій партії жіночий колектив із Соколівки показав справжній характер і волю до перемоги перемігши 15:12. Тож переможцем турніру стала команда «Вікторія» друге місце зайняла команда Жашкова. З вітальними словами виступили голова с.Соколівка О.В.Міщенко, та заступник директора ПОП «Соколівка» О.В.Косенюк.

Переможці та призери отримали кубки, грамоти, та призи. Кращими гравцями а командах стали Роєнко Олеся в Соколівка і Бурлуцька Тетяна в Жашкова. Хочеться відмітити всю команду «Вікторія» де Косенюк Вікторія, Роєнко Олеся, Дем’янчук Наталія, Мунтян Людмила, Дунда Ліна, Безух Людмила, Бурдільна Майя, Копач Світлана.

Переглядів: 721 | Додав: Васильович | Рейтинг: 0.0/0