Фізкультурно - спортивний клуб "СОКІЛ"

Головна » 2016 » Березень » 31 » Спортивна Соколівка
15:02
Спортивна Соколівка

Не встигли вщухнути емоції спортивного свята до Дня визволення села Соколівка від німецько-фашистських загарбників та свята 8 березня, як Соколівчани поринулись в нові змагання. Так 26 березня 2016 року на базі місцевої школи була проведена відкрита першість села Соколівка з шахів, шашок та настільного тенісу. На першість зїхались спортсмени з Жашківського, Уманського, Ставищанського, Маньківського та Таращанського районів.

Цікава запекла боротьба відбувалась у двобоях з настільного тенісу , так 3 місце здобув Бурлака Анатолій,  2 місце  Коваль Олександр ну, а перше місце неодноразовий призер турнірів з настільного тенісу, чемпіон Черкаської області  Остапенко Олег. Не менш цікавою боротьба була і в шахах де головним суддею та учасником був Марценюк М.Ф., почесне третє місце розділили між собою два учасники Шевчук М. та Мовковський Л., друге місце посів Мазур В., а чемпіоном став Дробот С. А в шашках Дзеціна В. посів третє місце, Мазур В. друге, а переможцем став Сергійчук О.

Всі призери та переможці отримали, грамоти, дипломи, медалі та подарунки від директора ПОП "Соколівка" О.В. Косенюка, та голови села Соколівка О.В. Міщенка.

Наступні спортивні змагання в Соколівці будуть проходити 2 травня 2016 року на День села Соколівка, всі бажаючі запрошуються на свято.

Переглядів: 817 | Додав: Васильович | Рейтинг: 0.0/0