6 березня 2016 року в спортивному залі села Соколівка відбулось подвійне спортивне свято до дня визволення села від німецько-фашистських загарбників та жіноче свято 8 березня.

На волейбольному майданчику в чоловіків кубок розіграли команди:

1. «Сокіл» с.Соколівка Жашківський район

2. с. Журавлиха Ставищанський район

3. с. Ріжки Таращанський район

а у жінок дві місцеві команди «Вікторія» та «Дружба».

Всі команди, що чоловічі, що жіночі продемонстрували чудову гру, але перемогли сильніші.

Так у чоловіків третє місце, кубок, грамоти, медалі здобули спортсмени з с. Ріжки, друге місце посіли волейболісти з с. Журавлиха, і перше місце, кубок, медалі, грамоти, призи отримала команда «Сокіл» з с. Соколівка   в такому складі:

Косенюк О.

Демянчук В.

Зубріцький В.

Дзеціна О.

... Читати далі »
Переглядів: 422 | Додав: Васильович | Дата: 12.03.2016 | Коментарі (0)

20 лютого в с. Журавлиха Ставищанського району, Київської області пройшов турнір з волейболу пам'яті "Небесної сотні". В змаганнях прийняли участь такі команди:

1. смт. Ставище

2. "Сокіл" Жашківський район

3. "Ріжки" Таращанський район

4. "Журавлиха" Ставищанького району

Команда "Сокіл" обігравши с.Ріжки 2:0, с. Журавлиху 2:1  та поступившись Ставищанам 1:2, здобула друге місце і отримала кубок.

Яскраву гру демонстрували гравці команди "Сокіл" це: Косенюк О.В., Зубрицький Віктор, Мулько Іван, Дем'янчук Володимир, Джус Ярослав, Роєнко Дмитро, Ше ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: Васильович | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

10 лютого волейбольна команда "Сокіл" зустрічалася з командою із с. Молодецьке Маньківського району на її майданчику, що наша команда, що господарі виявилися гідними суперниками по партіях гра закінчилась з рахунком 4:4.

12 лютого волейбольна команда "Сокіл" нанесла візит команді Уманського району з с. Старі Бабани і тут наші гравці показали майстер клас 5:0 на нашу користь.

Переглядів: 371 | Додав: Васильович | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

12 лютого в спортивноу залі Соколівського НВК відбулись Веселі старти присвячені Дню святого Валентина. Дві команди по сім учасників: 4 хлопчики і 3 дівчинки змагались в таких естефетах  "Перенесення м'яча", "Павучок", "Ведення м'яча ногою, кидки м'яча у баскетбольний кошик", "Біг у колі").

В напруженій боротьбі перемогла команда 7 класу, яка і отримала перехідний кубок.

Веселі старти провів учитель фізкультури  Дем'янчук В.В.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 344 | Додав: Васильович | Дата: 12.02.2016 | Коментарі (0)

23 січня 2016 року в м. Жашкові відбулися змагання з першості Жашківського району з пауeрліфтингу в якій і Соколівський НВK прийняв участь.

Із 60 учасників, які при зважуванні були розбиті по вагових категоріях 56 кг., 65 кг., 70 кг., 80 кг., 90 кг.Так Проценко Анатолій 53 кг. в сумі триборства подолав штангу 230 кг. Де і зайняв перше місце, в ваговій категорії 56 кг. Друге місце в ваговій категорії 65 кг. зайняв Лужанський Олексій з  результатом 285 кг. Перше місце зайняв Горбатюк Ігор, в категорії 70 кг. подолавши штангу 290 кг.,  Ходаківський Володимир став другим в ваговій категорії до 70 кг., ну, а в категорії 90 кг. наш супер тяж Іщенко Василь подолавши штангу в сумі 355 кг., не залишив шансів іншим суперникам і став першим.

В загальнокомандному заліку Соколівський НВК посів перше місце. Всі учасники були нагороджені грамотами.

Переглядів: 380 | Додав: Васильович | Дата: 27.01.2016 | Коментарі (0)

В передень Нового року по традиції у с.Соколівка проводився волейбольний турнір не виключенням став і цей рік.
    Так  30 грудня в спортивному залі НВК с.Соколівка було людно.

З вітальними словами до учасників та вболівальників виступили голова села Міщенко О.В., директор ПОП Соколівка Косенюк О.В., директор НВК Демянчук В.В.

Першими зустрічались жіночі команди "Вікторія" та "Молодь с.Соколівка" де перемогу святкувала "Вікторія", а у чоловіків добру гру продемонструвала команда ... Читати далі »

Переглядів: 554 | Додав: Васильович | Дата: 05.01.2016 | Коментарі (0)

16 грудня 2015 року в Соколівському НВК "Школа І-ІІІ ступеніві відбувся товариський волейбольний турнір між командами юнаків та дівчат "Соколівського НВК" та командами ЗОШ "Дзензелівка" Маньківського району.

У юнаків перемогу святкували Соколівський НВК, а у дівчат команда гостей.

Переглядів: 375 | Додав: Васильович | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

5 грудня в спортивному залі села Соколівка пройшов турнір з Волейболу до Дня Української Армії, в ньому взяли участь дві жіночих команди та три чоловічих.

У матчі між жінками перемогу отримала команда "Вікторія", друге місце посіла команда Соколівського НВК.

А у чоловічих команд третє місце зайняла команда "Ветеранів спорту", друге молоді села "Соколівка", а переможцями стала команда "Сокіл" укомплектована гравцями вік яких від 30 до 40 років.

Переглядів: 303 | Додав: Васильович | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

По завершенню чотирьох турів першості Черкаської області з футболу команда "Сокіл" 2003-2004  року народження юнаки перебувають на другій сходинці в турнірній таблиці.

В першому турі наша команда виграла у команди "Іллічівець2" м.Умань (9-0) в другому турі зіграла у нічію 1-1 з командою м.Маньківки, третій тур приніс нам перемогу над однолітками з команди "Іллічевець1" м.Умань (4-1), та четвертий тур, який проходив 23 жовтня 2015 року в м.Умань з командою УТК "Ятрань" де наші спортсмени святкували перемогу (3-1). Кращими гравцями у цих матчах були  Шевчук А., Косенюк В., Волощук А., Міняжетдінов Ю., Тарасов Я.

До закінчення першого кола нашій команді залишилось зіграти два матчі з Монастерищем та Христинівкою.

Переглядів: 264 | Додав: Васильович | Дата: 24.10.2015 | Коментарі (0)

ОГОЛОШЕННЯ

28 червня в селі Соколівка відбудеться святкування Дня молоді. Захід буде проходити біля сільського будинку культури о 17 : 00. В програму буде входити багато конкурсів, ігор, музичних , танцювальних композицій.

Хто прийде на свято отримає масу задоволення!

Переглядів: 258 | Додав: Васильович | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (0)